• Nelča

Vánoční trhy se blížíPřed měsícem byl takový nápad, že bych někdy ráda prodávala na trzích... Nějak mě to zaválo na flerjarmarky, protože se mi vždy líbí... a všechny byly už dávno plné, přihlášky na vánoční trhy se dávaly v červenci (?!). Nooo, jenže jsem si to asi přála hodně, když mi přišla zpráva, že se uvolnil stánek v Duchcově 1. prosince.


A tak jsem v tom až po uši... Šiju a šiju, vzala jsem to od podlahy, rozstříhala všechno, co mi přišlo pod ruku (čti - všechny přípustné látky) a teď tu mám už doslova hromadu (čti 65 setů) našitých čepiček a nákrčníků pro děti. Také k nim přibudou plátěné pytlíčky a když budu dobrá, tak moje oblíbené lněné tašky přes rameno pro ženský :)


Sice toho je hodně, ale fakt si to užívám. Honzík mi pomáhá tím, že mě nechá hodně šít i přes den a večer si to užívám, protože u stříhání i šití jsem naposlouchala mnoho přednášek, besed, rozhovorů a taky pár filmů. Tolik moc hodin u šicího stroje a s nůžkama v ruce jsem prostě ještě nezažila a je to fajn. Nechávám to plynout a jde to dobře a uplně bez stresu. Už se ale zas těším, až se vrhnu i na to psaní. Je fajn to střídat.


Takže kdyby se Vám zdálo, že nepíšu, tak zrovna sedím u šicího stroje a jedu.

Honzík chodí kolem a opakuje: "Maminko, jak jsi mohla tohle všechno ušít?"

Sama se divím, ale je toho už kopec. Takže malá reklama, pozvánka a tak...


Kdo bydlí poblíž, 1. prosicne v Duchcově (severní Čechy) na náměstí Republiky od 13 do 17 hodin... Budu tam. Vezmu krom šití i pár knížek.


Krásné dny, užívejte je!

Nelča

188 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše