• Nelča

Šiju, omrkněte to

Další kapitola dětské knížky je ještě horká, neučesaná, ale je tam a mám z ní fakt radost. Když dopíšu, jsem ještě tam, v tom příběhu.. dnes to bylo o skalách. Ale víc zatím nepovím.


Dnes o jiném mém tvoření, už to tu bylo. Kromě psaní taky šiju, někdy pletu. A ráda bych se prošila k tomu, že budu mít vždy alespoň něco v eshopu. Zatím ale jen stíhám plnit přání těm, kdo se ozvou. A protože si sama sobě malou reklamu udělat můžu, ráda bych ty, koho zajímá, pozvala do uzavřené FBskupiny tady.

Teď šiju nejvíc dětské čapky a softshellové gatě, sezónní záležitost. V zásobě doma je také len a bavlna na krásné a praktické tašky, které už jsem tu nedávno ukazovala. Zajímá vás to? Mrkněte tam. Protože...

šiju a baví mě to.

šiju, když mám dobrou náladu.

a proto šiju a jde mi to.

šiju precizně, jinak by to fakt nešlo.

šiju a z každého kousku mám radost.


Zapínací čapka z mé dílny. Nosí ji už hoodně spokojených hlaviček.

Honzík je často celý oblečený jen v tom, co jsem mu ušila já a mnohokrát byl někde obdivován, co že to má za krásný svetr, kalhoty, čepici, bundu, mikinu. Je to vlastně paráda mít doma takového modela. To se to pak tvoří! Věci, co ušiju někomu jinému, si většinou chce nechat nebo udělat podobné. A tak mě těší, jakou má radost z mnou vytvořených oblečků. Uvidíme, jak dlouho mu to vydrží :) Krásné dny přeji! Nelča PS: O prvním adventu budu na vánočním flerjarmarku v Duchcově. To je moje poprvé. Jsem zvědavá!


Celý obšitý :)

221 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše