• Nelča

Ta nejzábavnější knížka, co jsem kdy...

Je to už dva a čtvrt roku, co jsem psala článek o tom, jak skoro neuvěřitelně se stalo, že bydlíme přesně na místě, kde bydlíme a co to místo pro mě znamená.

Můžete mrknout tady, je to o plnění snů a zázracích... o tom, jak jsem snila o té parcele s velkými hrušněmi... Až jsem se u čtení teď sama rozbrečela..

"...Stále ale nevím, proč pro mě bylo tohle místo už tenkrát důležité a proč Honzík sám bez vědomí o čemkoli přesunul náš domov právě sem… Asi se nám to všechno časem ještě vyjasní...," psala jsem tehdy.Vím, že knížkou Povídánky pod hrušní, která se odehrává u nás pod hrušní a v okolí, které mi tak moc pomohlo v době, kdy jsem potřebovala znovu nalézt svůj vnitřní klid a mír.... Tou knížkou to nekončí.. Ale kdyby mi tenkrát někdo řekl, že vznikne knížka pro děti, kterou ještě navíc napíšu já, a ve které hraje ta hrušeň na té vysněné parcele hlavní roli...

A v tom mě život baví, jak nikdy dopředu přesně nevíme, jak se bude psát dál. Je to ta nejzábavnější knížka, co jsem kdy... žila.

Krásné dny všem!

Nelča

PS: v neděli 31. května od 16 hodin bude v Kadani v zahradě Františkánského kláštera První vzlet knížky! Víte, co to je? Událost na FB tady.


95 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše