• Nelča

Předprodej druhého rozšířeného vydání Povídánek pod hrušní spuštěn

Tak začínáme! S radostí vypouštím do světa druhé rozšířené vydání Povídánek pod hrušní. Ode dneška můžete knížku objednávat v předprodeji. Domů k vám dorazí na samém začátku června, což není až tak dlouho.

Existuje mnoho krásných světů. A mezi nimi ten náš, o kterém Ti budu vyprávět. Je trochu kouzelný. Však vyčkej, co všechno se o něm dozvíš.

To jsou první slova knížky, která vypráví o malém chlapci Honzíkovi, který se v den čtvrtých narozenin seznámí s bytostí, dévou, jeho oblíbené hrušně. Postupně se z nich stávají dobří přátelé a déva Honzíkovi vypráví o bytostech z přírody. A on je potom při svých dobrodružstvích postupně poznává osobně.

Je to knížka, do které jsem se pro malé i velké čtenáře pokusila otisknout svou lásku a úctu k přírodě, Zemi i životu. Dost v ní věřím, je skvělá a je vymazlená. Vznikala v nádherné harmonii a klidu. Vznikala z prosté radosti. Ilustracemi ji doprovodila moje milá sestra Vanda Goncalves Zacarias.

Ke knížce přikládám „duhové“ brýle vytištěné na tvrdém papíře. Až budete knížku číst, pochopíte proč. Možná, že se díky nim podíváte na svět elfíma očima. Děti si je mohou vystřihnout a dotvořit dle svého.

A protože si potřebuji udělat na nové balíky knih místo, rozhodla jsem se v době předprodeje Povídánek zlevnit na polovic Honzovu knížku Moje cesta na kole dětem. Více o ní se dozvíte v eshopu, moc vám ji doporučuji.

Co dodat, udělejte dětem i sobě radost. V pohodlí se společně ponořte do příběhů, které vás zanesou do laskavého světa, kde příroda a úcta k ní jsou přirozenou součástí života. Povedou vás k všímavosti k sobě i ke světu kolem nás. Knížka vás zanese na reálná místa, která můžete navíc sami navštívit. Milé a čisté povídánky, díky kterým budou mít klidné sny vaše děti i vy.

Objednávky, recenze čtenářů a další info v e-shopu.

Krásné dny a děkuji! Nelča

PS: Věnování ráda do knížky vepíšu, stačí do poznámky v objednávce napsat, pro koho... pa.126 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše