• Nelča

Pozor, kniha za korunu

Aktualizováno: 9. 4. 2020

Přemýšlela jsem poslední dny, čím bych mohla být v této situaci prospěšná. A jedna z věcí, která mě napadla, je třeba tohle....


A sice, tadá... Honzova knížka Moje cesta na kole dětem. Nikdy jsem neměla ambice na ní vydělávat, a to z více důvodů... V minulosti přinesla 445 tisíc korun Nadačnímu fondu Klíček, nyní to udělám tak, že bude pomáhat svým obsahem...


Proto jsem ji dala dnes na eshop za korunu (a poštovné). Pokud jste tedy třeba váhali, máte nyní možnost si ji objednat za hubičku. Pro mě je totiž pocitově mnohem důležitější, aby se dostala k lidem a aby se Honzův vzkaz šířil dál.Kupte si ji, pokud máte pár korun a pokud se chcete zasmát (je vtipně napsaná), poplakat si (má hloubku), potřebujete se inspirovat, nabrat sílu, nadhled, vhled... prostě si přečíst něco zase úplně jiného.


Honza 12 let žil s nemocí, podstoupil mnoho operací včetně amputace pravé nohy.

Nejdříve pod kolenem, později ve stehně.

Nikdy neztratil radost ze života a chuť jít dál.

Po amputaci nohy ve stehně odmontoval ze svého kola pravý pedál a dál jezdil na kole už jen jednou nohou.

Zvládal to i v Alpách a měl ze života radost.

Nelitoval toho, co nemá, ale radoval se z toho, co má a co všechno ještě může podniknout a své hranice se snažil dále posouvat.


UPDATE: Dávám do placu 40 knížek, takový fičák jsem nečekala a mohlo by se snadno stát, že mi dojdou zásoby, které jsou doma... děkuji za pochopení :)

Ze srdce přeji všem krásné dny!

Nelča

211 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše