• Nelča

Povídánky pod hrušní: předprodej spuštěn

Milí a drazí, hurá, je to tu!


Od TEĎ si můžete objednat v předprodeji dětskou knížku Povídánky pod hrušní.


Malý Honzík je zvídavý kluk z vesničky pod stolovou horou. Zrovna, když slaví čtvrté narozeniny, seznámí se při mlsání sladké hrušky s bytostí, dévou, která hlídá jeho oblíbenou hrušeň. Postupně se z nich stávají dobří přátelé a déva Honzíkovi vypráví o bytostech z přírody... A on je potom při svých dobrodružstvích postupně poznává osobně.


CHCI KNÍŽKU  

Překvapení pro všechny čtenáře Součástí knížky jsou i duhové brýle vytištěné na tvrdém papíře. Stejné, jako si Honzík má možnost vyzkoušet v závěrečném příběhu knížky. Můžete si vybrat ze dvou barevných variant. Děti si je pak dotvoří podle svého...


Knížka propojuje svět známý a viditelný s tím jemným a neviditelným. Oba jsou vlastně stejně reálné, pokud to připustíme. Honzík a další hrdinové jemně vedou čtenáře k lásce k přírodě, k obezřetnosti a vnímavosti.


Máte rádi pohlednice?

Několik ilustrací z knížky nechávám také natisknout na pohledy. Usaďte se do trávy pod strom, možná pod hrušeň, a napište svým milovaným od srdce milý pozdrav.... Kdy jste naposledy posílali pohled?


A jak je to s cenou?

Upřímně... Nejsem moc na takové ty marketingové akce, předprodeje za poštovné, výhodné koupě 2+1 a podobně. Moc si vážím práce všech skvělých lidí, kteří na knížce spolupracovali a tak rovnou nastavuji férovou cenu. Knížky budu odesílat nejpozději 21. dubna a balit je budu s láskou...

Věřím, že Vás při čtení a prohlížení pohladí na duši...


CHCI KNÍŽKU


Přeji všem krásné milé hrušňové dny...

Nelča a tým :)


PS: Děkuji moc Honzíkovi, Vandě, Gabče a Petrovi a všem z tiskárny za spolupráci395 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše