• Nelča

Povídánky pod hrušní - jak se líbí dětem

Aktualizováno: 27. 7. 2020

Dočkala jsem se... Zatímco ilustrátorka a sestra má v jedné osobě už slyšela mnoho kladných ohlasů na obrázky v knížce (jsou přeci jen vidět na první dobrou), i já se dočkala prvních vlaštovek ala reakcí malých posluchačů a čtenářů... Děkuju za ně, nelze popsat, jak moc mě to těší...

Knížka je sestavena tak, aby na každé dvojstránce byl alespoň malý obrázek, ke každé kapitole je pak jeden velký... A jestli pak poznáte, k čemu jsou houbičky na začátku každé kapitolky?


Chci knížku


 

"Chtěla jsem moc poděkovat za krásnou knížku. Michalky první, u které nevyžaduje hodně obrázků. Dokáže zavřít očička a poslouchat. Mám velikánskou radost. A k velkému úspěchu budeme potřebovat ještě jednu.

Později...

A dneska dodala, že potřebuje navštívit Honzika... a budu potřebovat dvě knížky!"


 

"Odpověď Evičky na otázku, jak se jí knížka líbí: "Maminko, já bych chtěla do té knížky skočit! Udělala bych si takový kouzelný portál a skočila bych dovnitř."


 

"Knížka je nádherná. Klobouk dolu! Už jsme četli. Krásně se čte a kluci poslouchali jako pěna"Děkuji všem a díky za každou byť i maličkatou recenzi :)

Můj Honzík poslouchá čtení každý večer od té doby, co jsem knížku přivezla z tiskárny. Předem si vždy vybere dvě kapitolky a pak chce ještě další. To je pro mě největší odměna...


Krásné dny a milé čtení nejen pod hrušní přeje

Nelča


91 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše