• Nelča

Povídánky pod hrušní, druhé vydání

Mám takovou radost! Musím s tím tadytudy ven, jinak prasknu


S mojí milou (od deset let mladší) sestrou Vandou pokračujeme v práci na Povídánkách pod hrušní, tedy na jejich druhém vydání, do kterého jsem se rozhodla přidat tři kapitolky, neb si o přídavek děti často psaly a mě to přišlo jako výborný nápad.


Vandička má hotový ilustrace. Jsou nádherný. Můžete očíhnout, jak tvoří na jejím instagramovém profilu. Já jsem takový instagramový dinousaur, ale její tvorbu vč. Povídánek najdete tady.


Posílala jsem nové kapitoly pár lidem s dětmi, co už četly původní knížku. A přišla mi zrovna krásná reakce!


---

Milá Neli,


nechávaly jsme si s Eliškou čas dát myšlenky do slov a nakonec Eliška nakreslila obrázek, který tobě a Honzíkovi posíláme v příloze…


Mezi naši nejvíce čtenou a oblíbenou povídánku patří ta o Zemi, která nás krásně navedla k uklidnění a zvnitřnění.


Tvé povídky jsou obrovsky inspirativní a dýchá z nich život a upřímná láska k Zemi. Navíc v sobě nesou zásadní benefit, kdy se mnozí rodiče při jejich čtení mohou sami zamyslet nad pravou podstatou žití a zahloubat se do svého nitra. Přijde mi to jako příjemná cesta, jak nasměrovat více lidí přes své děti k vědomější péči o prostředí vně i vevnitř.


Děkujeme za možnost číst.

Lucie a Eliška

---


V ten skovaný vzkaz pro rodiče vlastně taky tajně doufám, že tam jecítit, záměr tam takový byl. Povídánky jsou jemné čisté příběhy malého Honzíka, který poznává přírodu a její bytosti, jež jsou našemu oku často skryté. Podle všech reakcí jsou pro děti velmi uklidňující, vrací je k sobě a k všímavosti vůči sobě i světu kolem nás.


Už se to pomaličku blíží, i když práce je ještě stále dost. Ladím poslední detaily a připomínky k textu a posíláme dál grafikovi.


Držte nám palce. Těsím se, až vypustíme do světa naše knížkové pohlazení po duši.


Milé dny přeji!

Nelča

81 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše