• Nelča

Povídánky... anotace a první zpětná vazba

Zatímco na Povídánkách pod hrušní teď pracuje jedna velmi milá paní grafička a jsem vděčná, že zrovna jí nám vesmír přivál, ráda bych sdílela anotaci knížky:


Milý čtenáři,

když se vydáme za práh našeho domova i všedností ven. Když kráčíme krajinou s otevřeným srdcem, vděčností a klidem, příroda nás obdaruje něčím nepopsatelným. Všichni jsme to už zažili. Všichni se rádi do přírody vracíme. Čerpáme tady sílu a inspiraci. A když zapojíme další smysly, možná zahlédneme nebo ucítíme, že se kolem nás děje ještě víc, než nám nabízí našich 5 smyslů. Příroda, to nejsou jen stromy, keře, květiny, kameny, hlína… Je to nikdy nekončící tanec a hra barev, domov přírodních bytostí, které o vše s láskou pečují.

Udělej si pohodlí a ponoř se do příběhů malého Honzíka, který se jednoho dne seznámí s bytostí – dévou, která pečuje o jeho hrušeň. Ať už v bytosti přírody věříš nebo to celé bereš jako pohádku, přejeme Ti krásné milé čtení a prohlížení, které bylo napsáno a ilustrováno s láskou tak, aby Tě pohladilo po duši.

sestry Nela Bicková a Vanda Goncalves Zacarias


A první zpětnou vazbu, kterou mi dala kamarádka Ajka.

Drahá Nel,

text co jsi mi poslala mě vrátil do dětství. Hned se mi vybavil můj svět, kde jsem zažívala to, co mi chybělo v takzvané realitě . Všechny bytosti, co Honzík poznává jsou opravdu s námi. Díky vám je mohu bez studu volat a požádat o rozmluvu ☺️ Je to svět, co je nedílnou součástí našich životů. Mám štěstí že mohu číst něco tak úžasného už proto že vás osobně znám . Jste všichni tři báječní, ten zápis do srdce, co ve mně text zanechal, tam už zůstane a já o něj budu pečovat s láskou.

Moc vám děkuji Nelčo, Honzo a Honzíku 💛


Knížka by měla spatřit světlo světa nejpozději do půlky dubna. Brzy spustím předprodej, připravuji nyní stránky na e-shop.


Mějte krásné dny!

Nelča
76 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše