• Nelča

Plány?

Aktualizováno: 6. 6. 2019

Letošek má se mnou zajímavý plán. Já teda měla sem tam jiný, ale tak koho by bavilo plánovat. Beztak to moc nedělám.

Ale.

🚴‍♀️V květnu jsem chtěla jet po letech MTB maraton – jakože si zatrénuju na kole. Zrušili ho. 🚴‍♀️Týden na to jsem po letech vyrazila na EPO Survival – přírodní viceboj dvojic. Moje oblíbená disciplína z dob VŠ. Parťačka si na 13 hodinovém závodě chudák zvrtla kotník cca v 3:07 v noci (ve 3:00 byl start). 🚴‍♀️Cyklotour jsme letos opustili dřív než v půli. Sice jsem si první dvě etapy dala krásně celé, třetí kousek ještě s Honzíkem, ale pak jsme se vraceli do Kadaně s autem, kde se přehříval motor, protože najednou nebyla chladicí kapalina. Pak se zas přidali k partě Na kole dětem, ale mně vlastně došlo, že to letos bez vlastního řidiče nedáme, protože nám nemá kdo autem popojíždět (minulé roky se to vždy nějak uvrtělo, že se někdo objevil a my se projeli +/- podle chuti).

A tak je doba cyklotour a my jsme doma, což je (po letech) velmi zvláštní. Ještě zajímavější ale je, že i tak si to fakt užíváme. Stihli jsme toho tolik, že mám pocit, že je to tak prostě v pořádku. Vlastně mám přeci ráda ta překvapení, viz předchozí příspěvek.

První, co mě napadlo, když jsem jela z cyklotour domu bylo – aspoň budeš moct psát knížku 📖

Tak jo. Sice do toho řeším i rozmístění trvalek a keřů v zahrádce a další radosti, ale zase se do psaní 📖 dostávám. Což mě uklidňuje. Už ji potřebuji zase posunout dál. V hlavě mám o ní celkem jasnou představu (i když název teda vůbec netuším), a tak nezbývá než makat.

Krásné dny přeji! Nelča

Foto: při cyklotour mimo sedlo jsme si udělali výlet... pozná někdo kam?


96 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše