• Nelča

Druhé vydání Povídánek pod hrušní je v tiskárně

Chachá, kdybyste to chtěli vědět, tak Povídánky pod hrušní, resp. jejich druhé rozšířené vydání, jsou hotové a připravené na vzdušný transport do tiskárny! Možná už letí! Poslední dny to bylo intenzivní, ale stojí to za to.


Připravuji nový e-shop, abych hned jak budou vhozeny do stroje, spustila předprodej. Juch! A dost si věřím, že tam brzy budou nejen knížky, o tom jindy.


Jedna taková recenze na přidané kapitoly od milé Gabči Gaudlové, která pro nás knížku zkontrolovala a opravila hrubky:


"Tak jsem přečetla holkám přídavek. Betynce jsou tři a zvládne to krásně poslouchat, což je znamení toho, že je to pěkně napsaný (u některých knížek se kroutí a je vidět, že je myšlenkama jinde). I mě to baví číst nahlas, protože to jde krásně do pusy. Mně osobně se to moc líbí. Přijde mi, že to krásně končí, uzavírá se celý rok, cyklus. Ta poslední věta je jako z Malého prince Jak jsi tam popisovala Matku Zemi, úplně jsem si představovala, jak by to vypadalo zfilmované. To by byl tak krásný Večerníček!!! Animovaný, představuju si to něco jako Chaloupku na vršku. Nebo třeba kombinace animace a reálných záběrů z vaší stolové hory, když to jsou konkrétní místa. To by se mi fakt líbilo!"


Jako v první verzi knížky budou součástí také "duhové" brýle ve dvou barevných provedeních na výběr.


Mějte krásný jarní den, jdu se radostí zchladit do sudu a nahřát na slunci.. Nelča44 zobrazení1 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše